| Product Name | Off-Road Motorcycles |
| Motor Power | 1500W |
| Voltage | 72V |
| Motor | Brushless |
| Battery capacity | No battery |
| Battery type | Lead Acid |
| Brake | Front Disc Rear Disc |
| Light | LED Headlight+Taillight |
| Controller | Intelligent Controller |
| Tire Size | 90*90*12 |
| Range | 90Km |
| Controller | 40A controller |
| Max. Speed | 65km/h |