| Motorcycle Type | Off-Road Motorcycles |
| Max. Speed | 70km/h |
| Voltage | 72V |
| Battery type | Lihtium Battery |
| Motor power | 3000W |
| Battery capacity | 60A |
| Brake mode | (80A)/Integrated controller |
| Charging current | Brake system |
| Display system | Front and rear hydraulic shock absorbers |
| Maximum load | 100KG |
| Package size | 2100*780*1080mm |
| Single gross weight | 150 kg |