![]() |
![]() |
![]() |
| Gears | 27 Speed |
| Frame Material | Aluminum alloy |
| Wheel Size | 26" |
| Voltage | 36V/48V |
| Power Supply | Lithium battery |
| Braking System | Disc Brake |
| Battery Capacity | 10Ah |
| Torque | 70-80 Nm |
| Charging Time | >3 hours |
| Motor position | Rear Hub Motor |
| Battery Position | Integrated Battery |
| Tire Width | 26*4" |
| Place of Origin | TIANJIN |
| Range per Power | 31-60Km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Display | DMHC |
| Logo | OEM ODM |
| Motor | 350w/750w |