![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Power | 501-800W |
| Voltage | 48V |
| Maximum Speed | ≤30Km/h |
| Charge Time(h) | 5-7h |
| Grade Ability | 15-20° |
| Driving Mileage | 30-50km |
| Use For | Passenger |
| Body Type | Open |
| Passengers | 2 |
| Brake System | Front drum+Rear drum |
| Tire Size | 300-8 |
| Curb Weight | 100-200kg |
| Payload Capacity | 200-300kg |
| Battery | No Battery |
| Motor | Brushless |
| Brake | Front Disc Brake, Rear Drum Brake |
| Tire | 300-8 |
| Controller | Intelligent Controller |
| Display | LCD Display |
| Frame | High Carbon Steel |