




| Item | Value |
| Motorcycle Type | Electric Motorcycles |
| Max. Speed | < 40km/h |
| Voltage | 60V |
| Battery | Price no includes battery |
| Motor Power | 1000W/1500W/2000W |
| Tire | 3.0-10 |
| Brake | Front Disc Brake Rear Drum |
| Tire | 3.00-10 Vacuum Tire |
| Range | 40-60KM |
| Top speed | 40 Km/h |
| Dimension(L*W*H) | 1850X600X1120 |
| Weight | 70kg (without battery) |
![]() |