![]() |
![]() |

| Gears | Single Speed |
| Frame Material | Steel |
| Wheel Size | 250 Vacuum Tire |
| Voltage | 48V |
| Power Supply | LEAD-ACID BATTERY |
| Braking System | Front And Rear Drum Brake |
| Battery Capacity | 12 Ah |
| Motor position | Rear Hub Motor |
| Battery Position | Integrated Battery |
| Range per Power | 31 - 60 km |
| Max Speed | <30km/h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Charging Time | >3 hours |
| Battery | Lead Acid Battery |
| Frame Material | High Carbon Steel |
| Motor Power | 350W |
| Motor | Brushless Hub Motor |
| Brake | Front And Rear Drum Brake |
| Speed | Single Speed |
| Display | LED Display |
| Frame | Steel |
| Tire | 250 Vacuum Tire |
| Fork | Suepension Front Fork |