![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Power | 801-1000W |
| Voltage | 48V |
| Maximum Speed | ≤30Km/h |
| Charge Time(h) | 5-7h |
| Grade Ability | 10-15° |
| Driving Mileage | 30-50km |
| Use For | Cargo |
| Body Type | Open |
| Passengers | 2 |
| Brake System | Front drum+Rear drum |
| Curb Weight | 100-200kg |
| Payload Capacity | 200-300kg |
| Motor | Brushless Motor |
| Max speed(km/h) | 30KM/H |
| Controller | Intelligent Controller |
| Display | LCD Display |
| Light | Front Light + Tail Light |
| Frame | Steel |